Informacje dla inwestorów
i deweloperów

KORZYŚCI

Certyfikowanie nieruchomości mieszkaniowych łączy się z szeregiem korzyści

Prestiż

Certyfikowanie Twoich projektów mieszkaniowych pozwoli Ci wyróżnić się na rynku nieruchomości – certyfikat ZIELONY DOM jest jedynym polskim certyfikatem wyróżniającym domy o wysokiej jakości ekologicznej i jednocześnie efektywności energetycznej oraz związanej z tym redukcji kosztów użytkowania.

Innowacyjność

Certyfikując swoje projekty mieszkaniowe stajesz się liderem wspierającym transformację polskiego sektora budowlanego w kierunku zerowej emisji CO2.

Jakość

Budowane przez Ciebie domy/osiedla posiadające certyfikat ZIELONY DOM, jak również sam proces ich budowy, stają się synonimem wysokiej jakości.

Edukacja

Poprzez wprowadzanie na rynek certyfikowanych nieruchomości mieszkalnych wpływasz na wzrost świadomości ekologicznej swoich klientów. Zyskają również Twoi pracownicy, którzy będą mogli doskonalić swoje umiejętności i wiedzę w zakresie zrównoważonego budownictwa.

Realizacja CSR

Poprzez realizację kryteriów zawartych w certyfikacie ZIELONY DOM, działasz z poszanowaniem środowiska naturalnego i dostarczasz nabywcom domy, które są nie tylko tańsze w utrzymaniu, ale też przyjazne dla ich zdrowia i dobrego samopoczucia.

Przystępna cena

Dzięki udziałowi w programie Zielony Dom i Zielona Hipoteka, Twoja certyfikowana nieruchomość może zostać zakwalifikowana do preferencyjnego kredytowania hipotecznego dla jej nabywców. Taki preferencyjny kredyt hipoteczny będzie kompensował nabywcom wyższy koszt inwestycyjny związany z zakupem certyfikowanego domu/mieszkania.

Lista Certyfikowanych Audytorów

Dorota Bartosz
e-mail: dbartosz@plgbc.org.pl
tel. 693 697 946

Preferencyjne kredyty hipoteczne

W ramach programu Zielony Dom i Zielona Hipoteka banki partnerskie oferują dedykowane kredyty hipoteczne na zakup domów lub mieszkań posiadających certyfikat ZIELONY DOM. Szczegółowe informacje oraz aktualne warunki udzielania kredytów dostępne są na stronach internetowych banków partnerskich.

BANK OCHRONY ŚRODOWISKA S.A. (BOŚ)
Ekologiczny kredyt hipoteczny. Szczegóły znajdują się na stronie internetowej banku, w zakładkach „Ekologiczny kredyt hipoteczny” i „Dokumenty”
BNP PARIBAS BANK POLSKA S.A.
O szczegółach przeczytasz na stronie internetowej banku.

Anna Jurczak
e-mail: ajurczak@plgbc.org.pl
tel. 609 987 147

© 2024 Kodefix. All rights reserved.